VALENTINO BEAUTY İÇİN HAZIR MISINIZ?

30.04.2021
A+
A-

Son yıllarda Kreatif Yönetici Pierpaolo Piccoli ile yepisyeni bir Valentino vizyonu gördük. Modellerde çeşitlilik, beklenmedik kampanyalar ve …

VALENTINO BEAUTY İÇİN HAZIR MISINIZ?

Son yıllarda Kreatif Yönetici Pierpaolo Piccoli ile yepisyeni bir Valentino vizyonu gördük. Modellerde çeşitlilik, beklenmedik kampanyalar ve sanat iş birlikleri derken Valentino’dan tekrar şaşırtan bir hareket geldi. Moda bölümündeki gücü yıllardır sarsılmayan Valentino, hoşluk anlayışını makyaj bölümüne taşıyor. Valentino Beauty ile hoşluk kesimine özgünlük, deneysellik ve cümbüş katmayı hedefleyen Pierpaolo Piccioli, birinci koleksiyon için 50 fondöten ve 40 ruj tonu sunuyor.

Farklı kullanım halleri ile öne çıkan Valentino Beauty eserler, “ifade özgürlüğü ve markanın özünde yatan şahsiliği yansıtacak zira herkes kendi yorumuyla çok hoş.” Tekrar doldurulabilir rujları ve far paletleri ile kullanıcıların kendilerine özel bir makyaj koleksiyonu yaratabilecekleri Valentino Beauty, markanın tüm özelliklerini barındırıyor.

İlginizi Çekebilir:  ZARA BEAUTY'DEN BİRİNCİ KAPSAMLI KOLEKSİYON

makyaj koleksiyonu kampanyası için kimya laboratuvarına giden Piccoli, farklı renkler için 16 yetenek ile bir ortaya geldi. “Güzellik, sevgi ile çözülen bir karmaşıklıktır. Hoşluk demokratiktir. Her bireyin kimliğine, çeşitliliği ve kapsayıcılığı çevreleyen benzersizliğine bakıyorum. Hoşluk zarafettir. Zarafet, tanım edemeyeceğiniz bir şeydir; bu bir algıdır. Hoşluk bana his veren bir şey. Bu bir irtibat.” diyen Piccioli, yaptığı açıklama ile yeni makyaj koleksiyonunun ilham kaynağını paylaştı.

31 Mayıs’ta koleksiyonun tamamını sunmaya hazırlanan Valentino, makyaj eserlerinin Ağustos 2021’de dünya genelinde satışta olacağını belirtti.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Manisa araç kiralama Manisa evden eve nakliyat