VICTORIA BECKHAM, JUSTIN BIEBER’IN ARMAĞANINI HİÇ BEĞENMEDİ!

30.04.2021
A+
A-

Justin Bieber, giysi markası Drew House ile beklenmedik bir hareket yaptı ve Victoria Beckham’a hayvan çizim işlemeli bir Crocs yolladı. Bieber …

VICTORIA BECKHAM, JUSTIN BIEBER’IN ARMAĞANINI HİÇ BEĞENMEDİ!

Justin Bieber, giysi markası Drew House ile beklenmedik bir hareket yaptı ve Victoria Beckham’a hayvan çizim işlemeli bir Crocs yolladı. Bieber’ın yolladığı hediyeyi Instagram öyküsünden paylaşan Beckham ise hayranlarına bu ayakkabıları giyip giymeyeceğini sordu. Hayranlarının yanıtlarını paylaşan Beckham, “Lila Crocs giyecek miyim? Çok yakın bir sonuç çıktı! Ölürüm daha yeterli lakin yeniden de teşekkürler Justin Bieber” yazdı.

VICTORIA BECKHAM, JUSTIN BIEBER’IN ARMAĞANINI HİÇ BEĞENMEDİ!

Beckham’ın kararı pek de şaşırtan değil lakin tüm bu süreç boyunca Bieber’ın yolladığı Crocs’ların satışları tükendi! Daha sonra paylaşımının bir espri olduğunu belirten Beckham, “Beckhamlar tekrar de seni seviyor Justin Bieber.” yazdı.

Justin Bieber, paylaşımına yanıt vermese de Victoria Beckham’ın Moda kesimindeki duruşunu düşünürsek bu reaksiyonu pek de şaşırtan değil. Ocak 2020’de tasarım estetiği ve şahsî tarzı hakkında konuşan Beckham, sade ve şık tarzlar tercih ettiğini söylemişti. Kendi markası için tasarım yaparken minimalizme odaklandığını söyleyen Beckham, “Ben müşterilerimin ve markamın DNA’sına bakıyorum ve kendi tarzıma sadık kalıyorum. Bunları hoş kıyafetlerde, mükemmel silüetlerde ve birçok vakit bir ortaya gelmeyen renklerde görüyorum. Bu, podyuma yakışır kıyafetler ve insanların sahiden giyeceği modüller ortasında ince bir çizgide yer alıyor. Modayı yalnızca göstermek için tasarlamıyorum. Komplike şeyleri giymeyi sevmiyorum. Her vakit gardırobumda görmek isteyeceğim şeyleri tasarlıyorum.” demişti.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Manisa araç kiralama Manisa evden eve nakliyat