YAEMINA BEAUTY İLE YAZIN GÜCÜ GÖZLERİNİZE YANSIYOR

12.05.2021
A+
A-

Işıltının ve birbirinden gözü pek renklerin mevsimi geldi. Yazın gücünü gözlerinize yansıtan ışıltılı ve renkli göz makyajlarının vakti …

YAEMINA BEAUTY İLE YAZIN GÜCÜ GÖZLERİNİZE YANSIYOR

Işıltının ve birbirinden gözü pek renklerin mevsimi geldi. Yazın gücünü gözlerinize yansıtan ışıltılı ve renkli göz makyajlarının vakti… Yaemina Beauty Needed makyaj Koleksiyonu, tıpkı tabiatın uyanışı üzere ruhunuzun derinliklerindeki enerjiyi açığa çıkarıyor.

Needed makyaj Koleksiyonu, 55 farklı eser çeşidiyle lüks ve ulaşılabilir kozmetiği bayanların her an yanında olabilecek eserlerle hayatın her sahnesinde pratik makyajı vurguluyor. Yaemina Beauty’nin renklerin tarzınıza özel isimlendirildiği Far Paleti, bakışlarınızı ışıltıyla buluşturup, hoşluk kavramına yeni bir boyut getiriyor. Yaemina Beauty Far Paleti, göz makyajınıza doğal bir ışıltı, saf renk pigmentleriyle doğal bir renk veriyor.

YAEMINA BEAUTY İLE YAZIN GÜCÜ GÖZLERİNİZE YANSIYOR
Elektrik parlaması ve gecenin en hoş mat tonlarını bulunduran “Teasing a Mad Man” far paleti mavi ve yeşilin en hoş halini gözlerinize taşıyacak. “Night on Fire” paletinde yer alan toprak tonları gecenin yıldızını ortaya çıkaracak. “Call Me Darling” her cins görünüm için kolay kullanımlı renk tonları yelpazesi ile günlük rutininizin vazgeçilmezi olacak.

İlginizi Çekebilir:  Plaj Makyajı Nasıl Olmalıdır?

YAEMINA BEAUTY İLE YAZIN GÜCÜ GÖZLERİNİZE YANSIYORPodyumların vazgeçilmezi olan renkli ve ışıltılı göz makyajları, bu yaz kentin sokaklarında, plajlarda ve bulunduğunuz her ortamda yer bularak ruhunuzun gücünü gözlerinize yansıtacak. Artık tüm dikkatleri üzerinize çekmenin tam sırası…

Emina Jahovic’in hoşluk markası Yaemina Beauty “Needed” makyaj Koleksiyonu’na, Boyner ve Boyner.com.tr’den ulaşabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Manisa araç kiralama Manisa evden eve nakliyat