Yasmin Erbil ve basketbolcu Can Korkmaz aşk yaşıyor

29.04.2021
A+
A-

Geçtiğimiz aylarda erkeklere ve aşka itimadı olmadığını söyleyen Yasmin Erbil, kalbini basketbolcu Can Korkmaz’a kaptırdı. Aşkı, 25 yaşındaki …

Yasmin Erbil ve basketbolcu Can Korkmaz aşk yaşıyor

Geçtiğimiz aylarda erkeklere ve aşka itimadı olmadığını söyleyen Yasmin Erbil, kalbini basketbolcu Can Korkmaz‘a kaptırdı. Aşkı, 25 yaşındaki Erbil’in kazara Instagram’dan paylaştığı görüntü ortaya çıkardı.

DİKKATSİZLİKLERİ AŞKI ELE VERDİ

25 yaşındaki hoş, evvelki gün Instagram’ın öykü kısmından bir erkeğin kolunun göründüğü görünüm görüntüsünü paylaşıp sildi. Tıpkı görünümden ve birebir açıdan paylaşım yapan basketbolcu Can Korkmaz, Yasmin Erbil ile olan saklı birlikteliğini ele verdi. İkilinin bu dikkatsizliği sürpriz aşkı ortaya çıkardı.

Yasmin Erbil ve basketbolcu Can Korkmaz aşk yaşıyorCan Korkmaz

“ERKEKLERE GÜVENMEM”

Geçtiğimiz günlerde aşk üzerine konuşan Yasmin Erbil şunları söylemişti: “Ben çok güç güvenirim ve kimse için çaba edemem. Benim için gayret edilsin isterim. Benim büyüdüğüm ortam zati yanlış. Onun bana emek vermesi lazım. Bir sorun olduğunda onu orada çözmem gerekiyor ancak ben yüzleşmekten kaçıyorum. Gerçi bu türlü anlatınca da Can Manay üzere garip bir adam istediğim de düşünülmesin. Çocukluğumdan beri babamın meskeninde çok şey gördüm, çok şey yaşadım. O yüzden biraz çabuk büyüdüm. Yalnızca ikili ilgide değil arkadaşlarıma da kolay kolay güvenmem.

İlginizi Çekebilir:  Oyuncu Luran Ahmeti, koronavirüs nedeniyle hayatını kaybetti

Yasmin Erbil ve basketbolcu Can Korkmaz aşk yaşıyor

“BABAM ÜZERE BİR ADAMLA BİR ARADA OLMAM”

“Babam üzere bir erkeği hiç beğenmem. Mesela bir ortamda babam üzere çok karizmatik, esprili, masadaki herkesin onunla ilgilendiği bir tip varsa ben hiç ona bakmam. Onunla fakat arkadaş olurum. Daha yükü olan, ilgisini çabucak muhakkak etmeyen, ağırbaşlı ve güçlü erkeklerden hoşlanıyorum.”

İşte çiftin yanlışlık paylaştığı görüntüler…

Yasmin Erbil ve basketbolcu Can Korkmaz aşk yaşıyor

Yasmin Erbil ve basketbolcu Can Korkmaz aşk yaşıyor

Kaynak: Hürriyet

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Manisa araç kiralama Manisa evden eve nakliyat