Yufkacı olayından sonra bir skandal daha! Evli bayan, 27 yıllık eşini terk edip 3. kuma olarak kaçtı

08.04.2021
A+
A-

ATV ekranlarında yayınlanan Esra Erol’un programında yaşananlar Türkiye gündemini meşgul etmeye devam ediyor. Programın geçtiğimiz haftalarda …

Yufkacı olayından sonra bir skandal daha! Evli bayan, 27 yıllık eşini terk edip 3. kuma olarak kaçtı

ATV ekranlarında yayınlanan Esra Erol‘un programında yaşananlar Türkiye gündemini meşgul etmeye devam ediyor. Programın geçtiğimiz haftalarda yayınlanan kısımlarında isimleri Hamide Duran olan iki elti, kocalarını terk edip, yufkacı Muammer isimli şahsa kaçmışlardı. Toplum olarak şimdi bu olayın şokunu atlatamadan artık de evli bayanın 3. kumara olarak öbür bir adama kaçması skandalı patlak verdi.

Yufkacı olayından sonra bir skandal daha! Evli bayan, 27 yıllık eşini terk edip 3. kuma olarak kaçtıVeysel Manav ve kızı…

ÇOCUĞUNUN AMELİYAT PARASINI DA GÖTÜRMÜŞ

Kızı ile birlikte programına katılan Veysel Manav, 27 yıllık eşinin Fikret Uğur ismindeki adama kaçtığını öne sürdü. Gündüz nesli izleyicisinin ilgisini çeken bu olayda bir savda kaçan bayanın kızından geldi.Annesinin biri resmi nikah, biri dini nikah olmak üzere iki karısı daha bulunan bireye kuma olarak kaçtığını belirten Gülsemin, “Kaçarken yanında kardeşimin ameliyat parasını da götürmüş” tabirlerini kullandı.

İlginizi Çekebilir:  Karısı kuzeni ile kaçan koca canlı yayında şişeyle saldırdı, Esra Erol apar topar yayını kestirdi

Yufkacı olayından sonra bir skandal daha! Evli bayan, 27 yıllık eşini terk edip 3. kuma olarak kaçtı

KONUTTA ŞİDDET YA DA GEÇİMSİZLİK YOKTU”

Açıklamasının devamında “Evde bir şiddet ya da geçimsizlik olsaydı her vakit annemin yanında olurdum” diyen Gülsemin, şu anda babasının yanında olduğunu zira annesinin her isteğini yerine getirdiğini söyledi.

“ŞİDDET UYGULADI, O YÜZDEN KAÇTIM”

2020 yılının Ekim ayından itibaren kendisinden haber alınmayan Zeynep Manav, aylar sonra canlı yayına bağlanarak açıklamalarda bulundu. Fikret Uğur isimli şahısla kaçan bayan, ‘”Eşim Veysel bana şiddet uyguladı o yüzden kaçtım. Fikret benim arkadaşım. Kocam Veysel bankadaki param için peşimde'” dedi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Manisa araç kiralama Manisa evden eve nakliyat