Zerrin Özer, “Abi üzere görüyordum” dediği tecavüzcüsünün kimliğini birinci defa açık etti

18.03.2021
A+
A-

Türk müziğinin efsane sanatkarlarından Zerrin Özer, Armağan Çağlayan’ın YouTube kanalında yayınlanan ‘Dur Bi Dinle’ programına konuk oldu …

Zerrin Özer, “Abi üzere görüyordum” dediği tecavüzcüsünün kimliğini birinci defa açık etti

Türk müziğinin efsane sanatkarlarından Zerrin Özer, Armağan Çağlayan‘ın YouTube kanalında yayınlanan ‘Dur Bi Dinle’ programına konuk oldu. Programda vakit zaman duygusal anlar yaşayan Özer, hayatındaki kırım noktalarını anlattı.

“TARZIMDAN ÖTÜRÜ ANNEM BENİ YANINDA TAŞIMAZDI”

Gençlik yıllarında usulünden ve kabarık saçlarından ötürü gerisinden ‘deli’ diye seslenildiğini söyleyen Zerrin Özer, “Anneciğime her gün yalvarırdım saçım kirlendiği vakit. ‘Banyodan sonra lütfen saçımı örer misin’ diye. Sonra açardım papaz üzere. Daima yırtık jean ve bileziklerim vardı. Bir gün adaya gidiyoruz, ablamla birlikte. Lütfen ardımızdan yürür müsün dedi, ‘deli’ diyorlar dedi. Annem de beni yanında taşımadı sonra. Vapurda bile yanında oturmadım. Benim blue jean’imi yırtıyorlardı. Annem hiçbir biçimde o şekil giyinmemi istemedi. Sonra İstanbul’a taşındık ben daha bir abarttım, yırttım pantolonumu” dedi.

TECAVÜZCÜSÜNÜN İSMİNİ BİRİNCİ DEFA VERDİ

Yıllar evvel Ümit Güner isimli bir yapımcının tecavüze uğradığını anlatan usta sanatçı, “Adam geçenlerde vefat etmiş. Meyyitin gerisinden konuşulmaz fakat ne söyleyeyim hakkımı helal etmiyorum. Değerli ailesi ismin açıklanmasına bir şey demesin. Zira birinci kere siz ismini verdiniz” sözlerini kullandı.

Zerrin Özer, “Abi üzere görüyordum” dediği tecavüzcüsünün kimliğini birinci defa açık etti

Yaşadıklarını anlatan Özer, kelamlarına şöyle devam etti: “Öyle bir şey var ki, genç kızsınız ve aileniz muhafazakar olduğu için bu türlü bir şeye çok ehemmiyet veriyor. Türkiye böyleydi o vakit. Artık ki üzere artık bu türlü iğrenç bir hale gelmemişti. Bir gün bu olay başıma bu olay gelmiş, dayak yiye yiye, yumruk yiye yiye. Üstümde 180 kilo bir adam. Bağırıyorum, ben onu hayatımda en yakın abim biliyorum. Ben o vakit diğerine aşığım ve bir tek ona anlatabiliyorum.”

İlginizi Çekebilir:  Kelly Brook "Sarkan göğüslerimi seviyorum" dedi

“ABLAMA SÖYLESEM ADAMI ÖLDÜRÜR ANNEME SÖYLESEM KALP KRİZİ GEÇİRİR”

“Annem Ankara’ya öteki ablamların yanına gitmişti. Tülay ablam burada, Sezen, Pakize abla ile çok yakın arkadaştı. Ben de konutta tek kalıyorum, günlerce yorganı çekiyorum ağlıyorum. Diyorum ki, ben bunu Tülay ablama söylesem, Tülay ablam masraf bu adamı vurur. Annem de bunu duyar kalp krizi geçirir. Ben aileyi bitirmiş olurum dedim. Susmam lazım dedim. Neler yaşadım bir Allah bir ben biliyorum.”

Zerrin Özer, “Abi üzere görüyordum” dediği tecavüzcüsünün kimliğini birinci defa açık etti

“ADAMIN YANINDAN AYRILMAK İSTEYİNCE TOKAT YEDİM”

“Sonra ‘Anneciğim sana bir şey söylemek istiyorum’ dedim. Ben şey ağabeyden ayrılmak istiyorum firmadan. Hiç unutmuyorum, Cağloğlu yokuşunda bir tokat attı. ‘Sen şaşırdın herhalde, başına bir iş gelmesini istiyorsun’ dedi. Ben nasıl anlatayım anneme? Diyor ki kızım ‘Bildiğimiz kişi, yabancı bir insan başına bir şey mi getirsin istiyorsun’ diyor.”

“HEP AĞLADIĞIM İÇİN SİYAH GÖZLÜK TAKIYORUM”

“Ben bu adamın hızına baka baka çalıştım. Sonra albüm yaptım, yeniden devam ettim. Vakit geçiyor, benim bir evlilik yapmam gerekiyor dedim. Ona da müsaade etmediler. Yıllarca ben bunu psikiyatristimle konuştum. “Bunu içinden atman gerekiyor” dedi. Diyorlardı ya “Zerrin daima ağlıyor, daima siyah gözlük takıyor” Kimseye bakamıyor ki Zerrin.”

Zerrin Özer, “Abi üzere görüyordum” dediği tecavüzcüsünün kimliğini birinci defa açık etti

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Manisa araç kiralama Manisa evden eve nakliyat